← Wstecz | Drukuj

Integrity Consulting / Oferta z dnia: 04/06/2014

O firmie

Integrity Consulting jest firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji w obszarze budownictwa. Firma działa na rynku od 2007 roku. Naszą misją jest świadczenie profesjonalnych usług rekrutacyjnych dla firm poszukujących inżynierów budownictwa. Pracujemy głównie dla firm projektowych i projektowo-konsultingowych.

Oferowana praca

Stanowisko: Majster Robót Torowych
Miejsce pracy: CałA Polska / mazowieckie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

Bezpośredni nadzór nad pracą ekip budowlanych – kontrolowanie wykonania, realizacji prac według harmonogramu

Wymagania

Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku majstra przy robotach kolejowych

Doskonała znajomość technologii wykonywania robót torowych (budowa podtorza, odwodnienie, wymiana szyn i rozjazdów, wymiana nawierzchni, itd.)

Doskonała znajomość różnych typów torów i rozjazdów stosowanych obecnie w Polsce

Doświadczenie w pracy ze specjalistycznymi maszynami do robót torowych

Doświadczenie w zarządzaniu zespołami pracowników budowlanych, umiejętność rozdzielania i kontrolowania prac.

Wykształcenie zawodowe lub średnie (mile widziane kolejowe)

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju.

Forma kontaktu

CV w języku polskim i angielskim należy przesłać na adres: cv@integrity-consulting.pl

Przesłane CV powinno zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.)"

Dane firmowe

Integrity Consulting
Ciołka 17/417
01-402 Warszawa
Email: michal@integrity-consulting.pl