← Wstecz | Drukuj

Integrity Consulting / Oferta z dnia: 29/04/2019

O firmie

Dla naszego klienta, biura projektowego z Krakowa poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Asystenta Projektanta Branży Elektrycznej.

Oferowana praca

Stanowisko: Asystent Projektanta Branży Elektrycznej
Nr ref.: --
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Architektura

Opis stanowiska

Do zadań Kandydata należeć będzie:

- opracowywanie dokumentacji projektowych przy
uwzględnieniu obowiązujących warunków
technicznych,
- współpraca z projektantami branżowymi.

Wymagania

• wykształcenie wyższe (lub w trakcie ostatnich lat studiów) w specjalności elektrycznej;
• doświadczenie zawodowe w projektowaniu,
• znajomość przepisów prawa budowlanego i warunków technicznych,
• dobra znajomość oprogramowania specjalistycznego (AutoCad, MicroStation),
• bardzo dobra znajomość pakietów biurowych (MS Office),
• dokładność, zaangażowanie, odpowiedzialność.

+ Mile widziane:
• znajomość języków obcych,
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• zdobycie doświadczenia zawodowego,
• rozwój w strukturze Spółki,
• pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

Forma kontaktu

aplikacja w ogłoszeniu

Dane firmowe

Integrity Consulting
Al. Jerozolimskie 181B
02-222 Warszawa
Email: michal@integrity-consulting.pl