← Wstecz | Drukuj

INSTAL ELECTRIC SP. Z O.O. / Oferta z dnia: 18/04/2024

Stanowisko: Inżynier Budowy - Instalacje elektryczne / Kosztorysant
Miejsce pracy: KrakóW, Ul. Jerzmanowskiego 40/10 / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • opracowywanie wycen oraz wykonywanie kosztorysów ofertowych

  • przygotowywanie ofert przetargowych

  • specyfikowanie materiałów do zamówień, tworzenie harmonogramów rzeczowo finansowych

  • udział w kontraktacji podwykonawców i dostawców

  • analiza dokumentacji technicznej

  • sporządzanie oraz monitorowanie zamówień

  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – elektrotechnika lub elektroenergetyka lub ostatni rok studiów

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym udział procesie budowlanym

  • min podstawowa znajomość branży, rozwiązań wiodących producentów

  • umiejętność wyznaczania priorytetów

  • dobra znajomość obsługi komputera w tym programów (Word, Excel)

  • samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • czynne prawo jazdy kat.B

  • umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie, determinacja w dążeniu do celu

Oferujemy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności ( umowa o pracę umowa zlecenie lub b2b)

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole

  • realną możliwość podnoszenia swoich kompetencji oraz zdobywania cennego doświadczenia w tym uprawnień budowlanych

  • elastyczne godziny pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

Dane firmowe

INSTAL ELECTRIC SP. Z O.O.