← Wstecz | Drukuj

Inss-Pol Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 17/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik projektu
Miejsce pracy: CałA Polska / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe wyższe techniczne: budownictwo, inżynieria sanitarna, energetyka cieplna, mechanika

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność kosztorysowania, samodzielność, dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B,

  • doskonała umiejętność planowania, organizacji oraz kontroli pracy, nadzorowanie,

  • kierowanie, koordynowanie oraz kontrola aktywności podwykonawców zgodnie

  • z postanowieniami kontraktu, dokumentacją projektową, harmonogramem prac

  • i przepisami BHP

  • kontrola oraz prowadzenie rozliczeń inwestycji,

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,

  • znajomość branży instalacji przemysłowych będzie dodatkowym atutem,

  • mile widziane uprawnienia - budowlane lub do kierowania robotami budowlanymi

  • w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych,

  • wentylacyjnych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń.

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań i szans na rozwój pracę w dynamicznym zespole,

  • atrakcyjne warunki pracy (zatrudnienie na podstawie umowy o pracę)

  • i płacy oraz niezbędne narzędzia pracy

Dane firmowe

Inss-Pol Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/kierownik-projektu/cala-polska/8623272