← Wstecz | Drukuj

Inject Group Sp. z o.o. Sp. K. / Oferta z dnia: 27/02/2020

O firmie

Inject Group Sp. z o.o. Sp. K.
Ul. Odlewnicza 7
Warszawa

Zajmujemy się wykonywaniem hydroizolacji bezpokładowej w technologii Białej Wanny

Stanowisko: Specjalista / Inżynier ds. przygotowania produkcji - branża budowlana
Miejsce pracy: Warszawa / dolnośląskie / Polska
Branża: Architektura

Opis stanowiska

Co jest dla nas ważne:

• Bardzo dobra znajomość AutoCada
• znajomość pakietu MS Office
• Umiejętność czytania rysunków technicznych
• Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi działami.
• Mile widziane doświadczenie w konstrukcjach żelbetowych

Wymagania

Co oferujemy:
• Stałe godziny pracy
• Pracę w młodym zespole, przyjazną atmosferę
• Pracę w siedzibie firmy bez zadań domowych :-)
• szerokie możliwości rozwoju zawodowego
• wewnętrzne szkolenia
• niezbędne narzędzia pracy
• kartę MultiSport
• Brak dress codu.

Oferujemy

Co ci powierzymy?

• przygotowywanie dokumentacji wykonawczych hydroizolacji dla obiektów kubaturowych
• koordynację projektów z biurami projektowymi oraz pionem realizacji
• przygotowywanie obmiarów

Forma kontaktu

ad.stepien@injectgroup.pl

Odlewnicza 7
03-231 Warszawa
Email: ad.stepien@injectgroup.pl