← Wstecz | Drukuj

In Temporis Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 24/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Elektromonter - Poznań
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska Sp.z.o.o od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski, Francji i Belgii w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Elektromonter
Miejsce realizacji zlecenia: Poznań
Nr Ref: EM/PO/2013

Do obowiązków Kandydata należeć będą:
- wykonanie montażu elektrycznego w oparciu o dokumentację projektową.

Wymagania

Wymagamy:
- wykształcenie elektryczne (co najmniej techniczne),
- uprawnienia SEP (najlepiej SEP „E”),
- umiejętność czytania schematów elektrycznych,
- dobry stan zdrowia (praca na wysokości),
- mile widziane doświadczenie w pracach montażowych i samodzielność.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- możliwość stałej współpracy,
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość odbycia szkoleń i poszerzenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Oferta pracy tymczasowej, licencja nr 1954.

Osoby spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV
na adres mailowy: poznan [at] intemporis.eu
koniecznie z dopiskiem nazwy stanowiska lub numeru referencyjnego.

Zgłoszenia osobiste prosimy kierować na adres:
In Temporis Polska Sp. z o.o.
ul. Św. Czesława 4 (Wilda),
61-563 Poznań
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Aplikacje bez numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska nie będą brane pod uwagę.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/elektromonter-poznan/poznan/8776962