← Wstecz | Drukuj

In-Serv Team Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 12/05/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Praca dla hydraulika za granicą bez języka
Miejsce pracy: 61-751 Poznań / zagranica / Polska

Opis stanowiska

 Chcesz pracować za granicą? Aktualnie poszukujemy doświadczonego hydraulika do pracy w Niemczech - nie wymagamy znajomości języka! W ramach naszej oferty zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie, stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Nie wahaj się, aplikuj od razu!

Oferujemy:

  • Atrakcyjna stawka 19-21€ /h netto (NA RĘKĘ)

  • Bezpieczny wyjazd - 100% wypłacalności przez naszą firmę

  • Terminowe wypłaty

  • Zwrot kosztu przejazdu do Niemiec

  • Opłacone zakwaterowanie na miejscu

  • Ubezpieczenie zapewniające bezpłatną opiekę medyczną

  • Zaliczki do 900 euro!

  • Możliwość urlopów i zjazdów do Polski

  • Podwyżka dla zaangażowanych i rzetelnych pracowników

  • Stałe wsparcie polskiego koordynatora

  • Gwarantowana wysoka premia za polecenie pracownika

  • Długotrwała i legalna praca w Niemczech

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

  • Prace hydrauliczne/instalatorskie w sektorze prywatnym i komercyjnym (rury pitne, kanalizacyjne, grzewcze i wentylacyjne)

  • Instalacja przyłączy budowlanych

  • Mocowanie obiektów sanitarnych takich jak zlewozmywaki, toalety i armatura

Gwarantujemy:

  • Zawsze podajemy stawki netto - z góry wiesz ile zarobisz na rękę! (nie ma żadnych ukrytych kosztów)

  • Opiekę dedykowanego koordynatora, który jest z Tobą w stałym kontakcie (zawsze się dodzwonisz lub dostaniesz szybką odpowiedź SMS)

  • Szybkie rozwiązywanie problemów, z którymi możesz się spotkać

  • Pierwszeństwo w dostępie do nowych ofert dla stałych pracowników

  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem

  • Najwyższą jakość obsługi - rekrutacja jest przyjazna i bardzo sprawna

  • Regularne informowanie o nowych ofertach pracy dopasowanych do Twoich kwalifikacji

Wymagania

  •  Doświadczenie w zawodzie min. 3 lata

  • Prawo jazdy kat. B

Dane firmowe

In-Serv Team Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: https://www.infopraca.pl/praca/praca-dla-hydraulika-za-granica-bez-jezyka/61-751-poznan/17855275