← Wstecz | Drukuj

In-Serv Team Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 12/05/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Praca dla elektryka za granicą
Miejsce pracy: 61-751 Poznań / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Czy jesteś doświadczonym elektrykiem i rozważasz pracę za granicą? W Niemczech czeka na Ciebie świetna propozycja z bezpłatnym zakwaterowaniem i atrakcyjnymi zarobkami! Jeśli jesteś zainteresowany, nie czekaj – aplikuj już teraz!

Oferujemy:

  • Atrakcyjna stawka  24-26€ /h netto (NA RĘKĘ) w zależności od umiejętności

  • Bezpieczny wyjazd - 100% wypłacalności przez naszą firmę

  • Zwrot kosztu przejazdu do Niemiec

  • Zdalna, szybka i bezpieczna rekrutacja

  • Pomoc finansowa w formie zaliczki do 900 euro

  • Ubezpieczenie zapewniające bezpłatną opiekę medyczną

  • Możliwość rejestracji w ZUS

  • Zakwaterowanie zagwarantowane  przez pracodawcę - GRATIS

  • Możliwość urlopów i zjazdów do Polski

  • Opcja pracy w nadgodzinach - pełnopłatnych

  • Podwyżka dla zaangażowanych i rzetelnych pracowników

  • Gwarantowana wysoka premia za polecenie pracownika

  • Długotrwała i legalna praca w Niemczech

  • Stałe wsparcie polskiego koordynatora

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

  • Osadzanie gniazdek

  • Rozdzielnie

  • Okablowanie

Gwarantujemy:

  • Zawsze podajemy stawki netto - z góry wiesz ile zarobisz na rękę! (nie ma żadnych ukrytych kosztów)

  • Opiekę dedykowanego koordynatora, który jest z Tobą w stałym kontakcie (zawsze się dodzwonisz lub dostaniesz szybką odpowiedź SMS)

  • Szybkie rozwiązywanie problemów, z którymi możesz się spotkać

  • Pierwszeństwo w dostępie do nowych ofert dla stałych pracowników

  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem

  • Najwyższą jakość obsługi - rekrutacja jest przyjazna i bardzo sprawna

  • Regularne informowanie o nowych ofertach pracy dopasowanych do Twoich kwalifikacji

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie min. 3 lata

  • Podstawowa znajomość j. niemieckiego

  • Własne auto na wyjazd

Dane firmowe

In-Serv Team Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: https://www.infopraca.pl/praca/praca-dla-elektryka-za-granica/61-751-poznan/17857483