← Wstecz | Drukuj

In-Serv Team Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 12/05/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Pomocnik dekarza – praca w Niemczech
Miejsce pracy: 61-751 Poznań / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Poszukujemy osób, które są zainteresowane pracą za granicą. Jeśli posiadasz doświadczenie jako pomocnik i czujesz się gotowy na nowe wyzwania poza granicami kraju, to oferta skierowana właśnie do Ciebie! Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego. Nie czekaj, aplikuj już dzisiaj!

Oferujemy:

  • Stawka 21€ /h NA RĘKĘ

  • Zwrot kosztu przejazdu do Niemiec

  • Zaliczki do 900 euro

  • Ubezpieczenie zapewniające bezpłatną opiekę medyczną

  • Bezpłatne zakwaterowanie na miejscu

  • Możliwość urlopów i zjazdów do Polski

  • Możliwość pracy w nadgodzinach

  • Stałe wsparcie polskiego opiekuna

  • Podwyżka dla zaangażowanych i rzetelnych pracowników

  • Bezpieczny wyjazd – 100% wypłacalności przez naszą firmę

  • Wysoka premia za polecenie pracownika

  • Długotrwała i legalna praca w Niemczech

  • Zdalna i szybka rekrutacja

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

  • Pomoc przy prace na dachach płaskich

  • Pomoc przy uszczelnianiu bitumicznym

  • Pomoc przy zgrzewaniu papy

  • Pomoc przy obróbkach blacharskich np. przy kominach

Gwarantujemy:

  • Zawsze podajemy stawki netto - z góry wiesz ile zarobisz na rękę! (nie ma żadnych ukrytych kosztów)

  • Opiekę dedykowanego koordynatora, który jest z Tobą w stałym kontakcie (zawsze się dodzwonisz lub dostaniesz szybką odpowiedź SMS)

  • Szybkie rozwiązywanie problemów, z którymi możesz się spotkać

  • Pierwszeństwo w dostępie do nowych ofert dla stałych pracowników

  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem

  • Najwyższą jakość obsługi - rekrutacja jest przyjazna i bardzo sprawna

  • Regularne informowanie o nowych ofertach pracy dopasowanych do Twoich kwalifikacji

Wymagania

  •  Doświadczenie jako pomocnik min. 3 lata

  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • Własne auto na wyjazd

Dane firmowe

In-Serv Team Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: https://www.infopraca.pl/praca/pomocnik-dekarza-praca-w-niemczech/61-751-poznan/17857319