← Wstecz | Drukuj

ImpactJOB Monika Kowacz / Oferta z dnia: 06/12/2016

O firmie

ImpactJOB to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją Kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii.
Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Oferowana praca

Stanowisko: STOLARZ
Miejsce pracy: RóżNe Regiony Niemiec / zagranica / Niemcy
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

• Produkcja i montaż drzwi i okien drewnianych
• Montaż i demontaż boazerii oraz ścianek działowych
• Montaż schodów
• Montaż i produkcja mebli drewnianych
• Obróbka drewna
• Praca na podstawie rysunku technicznego

Wymagania

• Mile widziane wykształcenie kierunkowe w zawodzie stolarza
• Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe (warunek konieczny)
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
• Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd

Oferujemy

• Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
• Pełny pakiet socjalny
• Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa + dieta dzienna)
• Możliwość pracy w nadgodzinach
• Zakwaterowanie
• Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
• Pomoc w organizacji wyjazdu
• Stałą opiekę ze strony ImpactJOB

Forma kontaktu

KONTAKT:
+48 511 594 826, +48 500 749 024, +48 500 748 285, +48 500 748 571, +48 502 341 369

Aplikuj: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/form/0/231116/0/1

Dane firmowe

ImpactJOB Monika Kowacz
29 Listopada 9
32-050 Skawina
Email: kandydat@impactjob.eu