← Wstecz | Drukuj

IJ Poland Sp. z o.o.. / Oferta z dnia: 04/06/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Drogowych
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Dla Naszego Klienta - międzynarodowej firmy budowlanej realizującej prestiżową inwestycje budowlaną (terminal portu lotniczego) w Krakowie, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Wymagania

Opis stanowiska:

  • Bieżąca koordynacja i nadzór nad realizacją prac budowlanych,

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną,

  • Koordynacja i bieżąca współpraca z podwykonawcami,

  • Zarządzanie zespołem pracowników.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (inżynieria lądowa, budownictwo, konstrukcje budowlane),

  • min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika budowy lub kierownika robót - warunek konieczny

  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności Drogowej

  • Znajomość prawa budowlanego i przepisów prawnych dot. budownictwa,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Dobra albo bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

  • Znajomość języka włoskiego będzie dodatkowy atutem.

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Umowa o pracę,

  • Pracę w międzynarodowej Firmie,

  • Udział w dużym i prestiżowym projekcie budowlanym.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku angielskim - warunek konieczny

Dane firmowe

IJ Poland Sp. z o.o..

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/kierownik-robot-drogowych/krakow/8764542