← Wstecz | Drukuj

IIBC / Oferta z dnia: 20/05/2013

Stanowisko: Cieśla konstrukcyjny Stolarz budowlany z dobrym angielskim . Praca Kanada
Miejsce pracy: Kanada / zagranica / Polska

Opis stanowiska

IIBC dla swojego klienta w Kanadzie poszukuje osób na stanowisko cieśla konstrukcyjny , stolarz budowlany .

Oferta jest skierowana głównie do osób zainteresowanych rozpoczęciem aplikacji o pobyt stały w Kanadzie.

Wymagamy:

- minimum 4 lata doświadczenia

- dobra znajomość języka angielskiego ,

- aktualne cv po angielsku dołączone do aplikacji na infopraca ,

- kilka zdjęć wykonanych prac,

- chęć osiedlenia się na stałe w Kanadzie ( Saskatoon , prowincja

Saskatchewan )

Oferujemy :

- pomoc w przygotowaniu wniosków wizowych, odbiór z lotniska i pomoc w formalnościach na miejscu ( ubezpieczenie , SIN , karta zdrowia , konto bankowe ) oraz pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

- kontrakt na 2 lata z aplikacją o pobyt stały w Kanadzie

- praca na pełen etat 40 godzin tygodniowo

- stawkę początkową 20 CAD na godzinę. możliwość podwyżki po kilku miesiącach.

- możliwość szybkiego wylotu do Kanady ( nawet w ciągu miesiąca po pomyślnie odbytym Interview )

- żona aplikanta będzie miała możliwość uzyskania open work permit ( wiza

otwarta umożliwiająca jej legalną pracę w Kanadzie dla dowolnego

pracodawcy)

Zobacz referencje naszych klientów wpisując IIBC w wyszukiwarce youtube.

Wymagania

3 Carpenters needed
- full-time year round work
- $20 per hour
- minimum 4 years direct experience with constructing, fitting, repairing and installing structures made of wood per drawings

Duties and responsibilities:

- constructs, fits, repairs and installs structures made of wood per
drawings, sketches and verbal instructions
- build, layout and/or install stairs, partitions, framing using marine adhesives, biscuit joinery, nails , staples and screws
- scribe, cut and shape materials and structures using hand, power and stationary tools. Fit and install pre-fabricated and pre-finished items including window frames, door jambs, door and other trim and hardware pieces

Dane firmowe

IIBC

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/ciesla-konstrukcyjny-stolarz-budowlany-z-dobrym-angielskim-praca-kanada/kanada/8685882