IDES Consultants Polska Sp. zo.o. / Oferta z dnia: 27/07/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: BełChatóW, Radomsko, ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Zadania / obowiązki:

  • Koordynowanie pracą podległych pracowników

  • Kierowanie budową, prowadzenie dokumentacji budowy

  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym

  • Kontrola podwykonawców zgodnie z postanowieniami kontraktu, dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP

  • Prowadzenie analizy postępu robót

  • Monitoring kosztów budowy

  • Analiza dokumentacji technicznej

  • Analiza i nadzór nad dokumentacją powykonawczą oraz odbiorową

  • Współpraca z inwestorem, projektantami, zespołami technicznymi

  • Koordynowanie działań zapewniających przestrzeganie w trakcie robót zasad bezpieczeństwa i ochrony zdrowia

Wymagania

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Budowy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe- budownictwo

  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń

  • Znajomość oprogramowania Norma Pro, Auto-Cad, MS Office (MS Project)

  • Umiejętności planowania oraz analityczne

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, w warunkach dużej zmienności

  • Dyspozycyjność

  • Duża samodzielność w działaniu

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ciekawe obowiązki i możliwości rozwoju

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

Dane firmowe

IDES Consultants Polska Sp. zo.o.