Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Hymon Fotowoltaika Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 24/11/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Hydraulik
Miejsce pracy: pomorskie / Polska

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:

  • Instalacja i uruchamianie powietrznych pomp ciepła typu split oraz monoblok,

  • Prace elektryczne (możliwość przyuczenia),

  • Prace hydrauliczne,

  • Wykonywanie przeglądów pomp ciepła.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Warunek konieczny: gotowość do częstych wyjazdów,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość zagadnień hydraulicznych,

  • Mile widziane doświadczenie montażu systemów cieplnych oraz znajomość zagadnień elektrycznych (niewymagane),

  • Zdolności manualne,

  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków,

  • Dobra organizacja własnego czasu pracy,

  • Umiejętność pracy w zespole i sytuacji stresowej,

  • Determinacja w działaniu i zapał do pracy,

  • Dyspozycyjność i solidność.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Zapewniamy szkolenia z uprawnień SEP-owskich f-gazowych i montażowych pomp ciepła,

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku PV,

  • Pracę w doświadczonym zespole,

  • Szkolenia specjalistyczne,

  • Wsparcie techniczne,

  • Szkolenia instalacyjne w terenie,

  • Profesjonalne narzędzia pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Dane firmowe

Hymon Fotowoltaika Sp. z o.o.