← Wstecz | Drukuj

HRK S.A. / Oferta z dnia: 13/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Doradca Techniczno Handlowy
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • Nawiązaywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami z branży okienno fasadowej,

  • Realizacja założonych budżetów sprzedaży,

  • Fachowe doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań,

  • Monitorowanie działań konkurencji,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie handlowe na rynku budowlanym, mile widziane w branży okienno fasadowej,

  • Umiejętność nawiązywania długofalowych relacji biznesowych,

  • Samodzielność w działaniu, szczególnie w zakresie umiejętności podejmowania decyzji,

  • Przedsiębiorczość.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o uznanej marce i będącej niekwestionowanym liderem na rynku,

  • Program szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny.

Dane firmowe

HRK S.A.