← Wstecz | Drukuj

HRBC GROUP SP. z o.o. / Oferta z dnia: 07/05/2024

Stanowisko: Monter konstrukcji stalowych - od zaraz - Niemcy
Miejsce pracy: Niemcy, Stuttgart / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • montaż konstrukcji stalowych

  • praca przy budowie hali przemysłowej

  • praca na wysokości powyżej 3m

  • przestrzeganie przepisów BHP

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę tymczasową z półrocznym okresem próbnym

  • możliwość podjęcia pracy długoterminowo

  • stawkę godzinową 13,80 EUR brutto

  • dietę od 55 EUR netto/ dzień pracy

  • dodatek za dojazdy samochodem dla kierowcy

  • mieszkanie w koszcie od 15 EUR/ dobę

  • możliwość otrzymania zaliczki raz w tygodniu

  • pomoc w dopełnieniu formalności

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku montera konstrukcji stalowych

  • brak lęku wysokości i doświadczenie w pracy na zwyżkach i rusztowaniach

  • dokładność w wykonywanych zadaniach

  • minimum podstawowa znajomość j. niemieckiego

  • posiadanie auta na wyjazd u 1 osoby w ekipie

Dane firmowe

HRBC GROUP SP. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: https://www.infopraca.pl/praca/monter-konstrukcji-stalowych-od-zaraz-niemcy/niemcy-stuttgart/17857482