← Wstecz | Drukuj

HR Hunters Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 06/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Spawacz - Praca w Norwegii
Miejsce pracy: PłOck, 09-400 / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

WORKSHOP poszukuje dla norweskiego klienta wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów w zawodzie:

SPAWACZ

Wykonywanie prac i obowiązków zgodnych z wyżej wymienionym zawodem.

Doceniamy sumienność, pracowitość i fachowość wykonywanej pracy.

Zapraszamy do rekrutacji!!!

Prosimy nie składać aplikacji bez dobrej znajomości języka angielskiego, norweskiego lub szwedzkiego!!!

Obowiązki:

- Spawanie konstrukcji stalowych i elementów z różnych rodzajów blach, o różnej grubości,

- Spawanie metodami 111, 135, 138, 141.

Wymagania

- Dobra znajomość języka angielskiego, norweskiego lub szwedzkiego - wymóg konieczny,

- Aktualne certyfikaty spawalnicze 111, 136,

- Minimum 3 lata udokumentowanego stażu w zawodzie,

- Preferowany wiek do 50 lat,

- Brak nałogów.

Mile widziane:

- Udokumentowane doświadczenie z pracy na terenie Skandynawii,

- Aktualne pozwolenie na pracę na terenie Norwegii,

- Aktualna norweska karta podatkowa - Skattekort,

- Prawo jazdy kat. B.

Pracodawca zapewnia:

- Legalne zatrudnienie oraz bardzo dobre, norweskie warunki zatrudnienia.

Dane firmowe

HR Hunters Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/spawacz-praca-w-norwegii/plock-09-400/7967382