← Wstecz | Drukuj

HR Hunters Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 06/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Cieśla konstrukcyjny - Brygadzista
Miejsce pracy: Norwegia / zagranica / Polska

Opis stanowiska

WORKSHOP poszukuje dla norweskiego klienta wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów w zawodzie:

Cieśla konstrukcyjny - Brygadzista

Zakres obowiązków:

- nadzór nad grupą 10 pracowników,
- montaż konstrukcji zewnętrznych ścian elewacyjnych oraz wewnętrznych ścianek działowych zgodnie z rysunkiem technicznym,
- montaż płyt kartonowo-gipsowych na profilach drewnianych oraz metalowych,
- montaż sufitów podwieszanych na szkieletach drewnianych i metalowych,
- montaż okien i drzwi, montaż parapetów, oblistwowania okien i drzwi,
- konstrukcje szkieletów,
- konstrukcje dachów,
- praca na dużych projektach budownictwa przemysłowego

Doceniamy sumienność, pracowitość i fachowość wykonywanej pracy.

Zapraszamy do rekrutacji!!!
Prosimy nie składać aplikacji bez dobrej znajomości języka angielskiego, norweskiego lub szwedzkiego!!!

Wymagania

- Dobra znajomość języka norweskiego umożliwiająca swobodną komunikację z pracodawcą norweskim (wymóg koniczny),
- Minimum 3 lata udokumentowanego stażu w zawodzie, potwierdzającego wcześniejsze doświadczenie w prowadzeniu brygad budowlanych (wymóg konieczny),
- Umiejętność czytania rysunku technicznego (wymóg konieczny),
- Wiek do 50 lat,
- Brak nałogów.

Mile widziane:

- Udokumentowane doświadczenie z pracy na terenie Skandynawii,
- Aktualne pozwolenie na pracę na terenie Norwegii,
- Aktualna norweska karta podatkowa - Skattekort.

Pracodawca zapewnia:

- Legalne zatrudnienie oraz bardzo dobre norweskie warunki pracy.

Dane firmowe

HR Hunters Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/ciesla-konstrukcyjny-brygadzista/norwegia/8359052