← Wstecz | Drukuj

HR Force sp. z o.o. / Oferta z dnia: 19/12/2019

O firmie

Max Power Human Capital to firma rekrutacyjna, która od kilkunastu lat buduje mocne, pozytywne relacje z kandydatami i przedsiębiorcami na terenie Polski.
Dla każdego kandydata walczymy o jak najlepsze warunki zatrudnienia, a dla każdego pracodawcy o jak najlepszego kandydata, który pchnie organizację do dalszego rozwoju. Rekrutacją zajmuje się młody, sprawny i dynamiczny zespół.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. floty samochodowej
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska
Branża: Architektura

Opis stanowiska

• prowadzenie ewidencji pojazdów, przekazywanie i przyjmowanie samochodów służbowych
• wsparcie użytkowników samochodów służbowych
• koordynowanie obsługi technicznej samochodów
• monitorowanie wydatków gotówkowych związanych z samochodami
• wprowadzanie danych do systemu

Wymagania

• czynne prawo jazdy kategorii B
• znajomość procesu likwidacji szkód
• znajomość budowy samochodów osobowych
• umiejętność rozwiązywania problemów
• umiejętność negocjacji
• rozwinięte umiejętności interpersonalne
• biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie - kontakt z firmami i urzędami w Polsce
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• umożliwiająca komunikację - poziom A2
• bardzo dobra (praktyczna) znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)

Oferujemy

• około 240 godzin w miesiącu
• dni pracy poniedziałek - sobota
• godziny pracy 7.30 – 18.00
• niezbędne do wykonywania pracy, obuwie i ubranie robocze
• zakwaterowanie po stronie pracodawcy dla pracowników z zagranicy
• transport po stronie pracodawcy z Polic (hotel Dobosz godz.7.10) na miejsce wykonywania pracy

Forma kontaktu

Umowa zlecenie

Dane firmowe

HR Force sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 6a/3
72-010 Police
Email: viktoriia.mykhailenko@max-power.com.pl