← Wstecz | Drukuj

HERBUD Sp. z o.o / Oferta z dnia: 25/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Referent d/s sprzedaży
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko referent ds. sprzedaży.
Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku referent ds. sprzedaży będzie należało:
-prowadzenie dokumentacji zakupowo-sprzedażowo-magazynowej
-prace administracyjne
-obsługa klienta
-logistyka.
Proponujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie sieciowej z branży izolacji technicznych.
Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze, uczciwe warunki pracy oraz możliwość rozwoju i awansu

Wymagania

Znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych.

Kandydat/ka powinna posiadać takie cechy jak:
-zaangażowanie
-samodzielność
-odpowiedzialność
-sumienność i dokładność
-umiejętność pracy w zespole
-umiejętność pracy pod presją czasu
-uczciwość.

Rozpatrywane będą tylko i wyłącznie odpowiedzi złożone za pośrednictwem portalu www.infopraca.pl

Dane firmowe

HERBUD Sp. z o.o

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/referent-d-s-sprzedazy/opole/8693612