Hentrich Personaldienstleistungen GmbH / Oferta z dnia: 19/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Monter instalacji grzewczych i sanitarnych
Miejsce pracy: / Niemcy

Opis stanowiska

Potrzebujemy twojej pomocy przy:

  • Zakładaniu, montażu, planowaniu i uruchamianiu instalacji sanitarnych i grzewczych

  • Dokonywaniu przeglądów technicznych, bieżącej konserwacji, napraw oraz rozwiązywaniu problemów istniejących instalacji i systemów

  • Budowie oraz modernizacji w obszarze ogrzewania i instalacji sanitarnych

Wymagania

Nasz idealny pracownik powinien posiadać:

  • Dyplom potwierdzający kwalifikacje np. jako monter instalacji gazowych, grzewczych lub sanitarnych i/lub wieloletnie doświadczenie w zawodzie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Gotowość do pracy na terenie całych Niemiec

  • Komunikatywna znajomość j.niemieckiego (wystarczy ze jedna osoba w teamie mówi w j. niemieckim tak aby dogadać się na budowie)

Oferujemy

Co oferujemy?

  • Niemiecka umowa na stale

  • Auto służbowe z karta paliwowa również na zjazdy do Polski (koszty wszystkich napraw, serwisów, paliwa itd. są po stronie pracodawcy)

  • Wynagrodzenie do 18€ brutto/h plus do 9€ diety netto do każdej godziny

  • Możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek

  • Dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe

  • Regularne zjazdy do Polski

  • Do 30 dni urlopu

  • Wysokiej jakości narzędzia

  • Odzież robocza

Dane firmowe

Hentrich Personaldienstleistungen GmbH