← Wstecz | Drukuj

Hale Łukowe / Oferta z dnia: 30/06/2013

O firmie

halelukowe@gmail.com

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant konstruktor do współpracy
Miejsce pracy: Zabrze / śląskie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

Firma poszukuje do współpracy przy nowym przedsięwzięciu osoby z min. kilkuletnim doświadczeniem.

Wymagania

Uprawnienia projektowe i wykonawcze,
rzetelność, terminowość, samodzielność, dyspozycyjność, mobilność,
projektowanie cad (współpraca z archicad),
doświadczenie w projektowaniu hal produkcyjnych, magazynowych (łukowe, konstrukcja stalowa).
Prosimy o zgłoszenia osoby spełniające powyższe kryteria.

Oferujemy

Współpraca przy nowym przedsięwzięciu firmy o ugruntowanej pozycji na rynku.

Forma kontaktu

Na tym etapie wyłącznie mailowy

Dane firmowe

Hale Łukowe
K. Stki 73-75
41-810 Zabrze
Email: halelukowe@gmail.com