← Wstecz | Drukuj

HADAR / Oferta z dnia: 17/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

- koordynowanie działań wykonawców prac budowlanych w regionie zachodnim

- przygotowanie i aktualizacja dokumentacji budowlanej

- kosztorysowanie

- nadzór nad rozliczeniem projektów

- systematyczna komunikacja z inwestorem

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- samochód służbowy, laptop, telefon

- opiekę medyczną

- ubezpieczenie na życie

W aplikacji proszę wskazać oczekiwane wynagrodzenie.

Wymagania

- wykształcenie budowlane
- uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcje budowlane (warunek konieczny)
- mile widziane uprawnienia projektowe w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera
- bardzo dobra organizacja pracy własnej i koordynowanych podwykonawców
- wysokie umiejętności interpersonalne

Dane firmowe

HADAR

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/kierownik-budowy/poznan/8745742