← Wstecz | Drukuj

Grupa RB Sp. z o.o. Sp.k / Oferta z dnia: 08/08/2016

O firmie

GRUPA RB - z centralą we Wrocławiu – jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą kompleksowe usługi w dziedzinie projektowania i realizacji inwestycji na terenie całej Polski. Obecnie poszukujemy osoby do nadzoru przebudowy/modernizacji marketów sieci handlowej.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy
Miejsce pracy: PłOck / dolnośląskie / Polska
Branża: Architektura

Opis stanowiska

‒ Codzienne wizytacje przebudowy w godzinach porannych i wieczornych
‒ Kontrola organizacji prac budowlanych i porządku
‒ Kontrola realizacji zaleceń Inwestora i Zleceniodawcy
‒ Kontrola jakości prac budowlanych , zgodności ze standardem i zaleceniami
‒ Wykonywanie dokumentacji fotograficznej przebudowy, raportowanie Inwestorowi i Zleceniodawcy przebiegu prac
‒ Uczestnictwo w cotygodniowych spotkaniach koordynacyjnych z Inwestorem i Zleceniodawcą
‒ Uczestnictwo w bieżących uzgodnieniach Wykonawcy przebudowy z kierownictwem marketu

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo, architektura, instalacje sanitarne).
• Roczne doświadczenie w branży budowlanej.
• Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel) i podstawowa znajomość programu AutoCad.
• Prawo jazdy kat. B.
• Kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność, rzetelność, terminowość, dyspozycyjność, umiejętność współpracy w grupie i wysoka kultura osobista.
• Motywacja do zdobywania nowych doświadczeń.
• Nie są wymagane uprawnienia budowlane
• Możliwość współpracy w ramach działalności gospodarczej lub umowy zlecenia.

Oferujemy

• Nawiązanie współpracy w ramach struktur prężnie rozwijającej się firmy.
• Możliwości rozwoju i stałego podwyższania kwalifikacji zawodowych.
• Kontakty z dużymi, doświadczonymi firmami branży budowlanej oraz dostęp do nowoczesnych technologii w projektowaniu i budowaniu.

Forma kontaktu

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV ze zdjęciem na adres e-mail: nadzory@grupa-rb.pl

(Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami).

Prosimy o zamieszczenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".

Dane firmowe

Grupa RB Sp. z o.o. Sp.k
ul. Tęczowa 13/310
53-601 Wrocław
Email: biuro@grupa-rb.pl