← Wstecz | Drukuj

GRUPA KDM Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 30/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Budowlanych
Miejsce pracy: Warszawa, I Okolice / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie powierzonych budów w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym

  • osiąganie w realizowanych projektach budowlanych wyznaczonych celów

  • Bezpośredni nadzór nad podwykonawcami i zespołem

  • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych robót

  • Koordynacja prac na budowie

  • Sporządzanie i analiza harmonogramu oraz monitorowanie i analiza postępu wykonywanych prac

  • Sporządzanie kalkulacji kosztowych w oparciu o otrzymaną dokumentację

  • Analiza dokumentacji technicznej i projektowej

  • Określanie bieżącego zapotrzebowania materiałowego, przygotowanie, negocjacje, składanie i weryfikacja zamówień w toku realizacji

  • Nadzorowanie terminu realizacji dostaw, kontrola zgodności z zamówieniami i dokumentami dostaw

  • Współpraca z kierownikiem kontraktu oraz zarządzanie podległym zespołem

  • Nadzór nad sporządzaniem dokumentacji powykonawczej

  • Współpraca i wsparcie merytoryczne działu handlowego

Wymagania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu zespołem inżynierów ( min. 3 osoby)

  • Doświadczenie jako kierownik robót budowlanych – 2-3 lata

  • Ukończone studia wyższe kierunkowe (budownictwo)

  • Prawo jazdy kat B.

  • Mile widziana dobra znajomość AutoCAD oraz Norma PRO

  • Obsługa pakietu MS Office (word, excel)

  • Uprawnienia budowlane (konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń)

  • Zaświadczenie o przynależności oraz opłacone składki w Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa

  • Gotowość do pracy w delegacjach i wyjazdów służbowych

Oferujemy

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Dużą samodzielność planowania pracy

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości;

  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności

  • Możliwość udziału w ciekawych projektach

  • Możliwość korzystania z pakietu Medycznego, Ubezpieczenia Grupowego oraz karty Benefit dla siebie i rodziny

Dane firmowe

GRUPA KDM Sp. z o.o.