← Wstecz | Drukuj

GRUPA KDM Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 19/03/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowlany
Miejsce pracy: Warszawa, Ul. PołCzyńSka 53 / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór nad podwykonawcami wykonującymi roboty budowlane

  • Koordynowanie harmonogramów dla poszczególnych etapów robót

  • Przygotowywanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej

  • Weryfikacja ofert dostawców i podwykonawców

  • Przygotowywanie zamówień na materiały na podstawie projektu

  • Zmawianie materiałów, nadzorowanie terminów dostaw

  • Raportowanie realizacji projektu do Kierownika Robót

  • Gotowość do pracy w delegacjach i podróżach służbowych

Wymagania

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży budowlanej

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Dyspozycyjność, rzetelność i uczciwość

  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów

  • Silne nastawienie na realizację wyznaczonych celów

  • Mile widziane uprawnienia budowlane

Oferujemy

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w młodym zespole

  • Dużą samodzielność planowania pracy

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole

  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości

  • Możliwość korzystania z pakietu Medycznego, Ubezpieczenia Grupowego oraz karty Benefit dla siebie i rodziny

Dane firmowe

GRUPA KDM Sp. z o.o.