Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 12/06/2013

Stanowisko: Team Leader działu wsparcia systemów finansowych z biegłym angielskim
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, działającej na rynku finansowym, poszukujemy kandydata na stanowisko Team Leader działu wsparcia systemów finansowych z biegłym angielskim.

Do Twoich obowiązków będzie należało m.in.:
- Współpraca z oddziałami firmy w innych krajach np. Indie;
- Szkolenie pracowników;
- Zarządzanie zespołem, motywowanie pracowników, delegowanie zadań, ocena pracownicza, ustalanie ścieżek kariery;
- Rozwiązywanie konfliktów;
- Dopilnowanie terminowości realizacji projektów;
- Przeprowadzanie audytów;
- Organizowanie telekonferencji, spotkań.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia);
- Znajomość języka angielskiego w stopniu biegłym;
- Min 4 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – wsparcie systemów finansowych, doświadczenie w finansach, administracji systemów finansowych;
- Min dwa lat doświadczania na stanowisku Team Leadera;
- Doświadczenie w firmie międzynarodowej;
- Umiejętności leaderskie, zarządzania zespołem;
- Bardzo dobre zdolności komunikacyjne, umiejętność współpracy;
- Umiejętność kreatywnego myślenia;
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
- Dokładność i skrupulatność.

Oferujemy

Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie;
- Możliwość rozwoju i szkoleń;
- Pakiet dodatkowych benefitów;
- Umowę o pracę.

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.

Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl//

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.

Dane firmowe

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.