Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 12/06/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Bankowych
Miejsce pracy: ŁÓDŹ, Skierniewice / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, znanej instytucji bankowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Bankowych
- Promocja i sprzedaż produktów finansowych Spółki
- Aktywne pozyskiwanie Klientów i realizacja celów biznesowych
- Prowadzenie negocjacji handlowych i rozwój współpracy z Klientami
- Współpraca z dostawcami środków trwałych (dealerzy, producenci dostawcy)

Wymagania

- Wykształcenie min. średnie
- Min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży, preferowana branża leasingowa, bankowa
- Znajomość rynku usług finansowych
- Znajomość lokalnego rynku dostawców środków trwałych
- Wiedza z zakresu finansów i księgowości
- Prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu
- Umiejętność obsługi komputerowych pakietów biurowych
- Łatwość nawiązywania kontaktów, ambicja, silna orientacja na cel
-Gotowość do założenia działalności gospodarczej

Oferujemy

Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)
-Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pakiet szkoleń
-Opiekę medyczną

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w wersji polskiej lub angielskiej z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/finance/

Dane firmowe

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.