Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 12/06/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. transakcji giełdowych
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji z branży finansowej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko: Młodszego specjalisty ds. transakcji giełdowych.

Jako osoba zatrudniona na ww. stanowisku odpowiedzialny/a będziesz m.in. za:
- analizę i kontrolę procedur i transakcji giełdowych przeprowadzanych przez firmę
- analizę i pozyskiwanie informacji na temat rynków
- współpracę z bankami, innymi instytucjami finansowymi, firmami zewnętrznymi typu Reuters, Bloomberg
- przygotowywanie dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji
- wprowadzania danych do systemu dla użytku klientów, brokerów oraz menedżerów firmy

Wymagania

- przynajmniej roczne doświadczenie w obszarze analiz, finansów, administracji finansowej, obsłudze klienta finansowego
- wykształcenie wyższe kierunkowe
- bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (codzienna praca w tym języku)
- umiejętność współpracy i budowania relacji z klientem
- wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne, skrupulatność i dokładność

Oferujemy

Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
Nasz Klient oferuje pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji zawodowych, atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz bogaty pakiet socjalny.

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.

Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/finance/

Dane firmowe

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.