Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 12/06/2013

Stanowisko: Młodszy księgowy ze znajomością języka francuskiego
Miejsce pracy: Relokacja Na śLąSk / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowego centrum usług wspólnych, poszukujemy osób, które obejmą obowiązki związane z obsługą francuskojęzycznych spółek koncernu w obszarze księgowości na stanowisku: Młodszego specjalisty ds. księgowości z językiem francuskim.

Obowiązki:
- dekretowanie dokumentów księgowych
- księgowanie dokumentów
- przygotowywanie zapytań księgowych
- odpowiadanie na zapytania księgowe
- przygotowywanie pakietu konsolidacyjnego
- przygotowywanie raportów i analiz
- mailowy oraz telefoniczny kontakt z klientem francuskojęzycznym

Wymagania

- gotowość do relokacji na śląsk
- wykształcenie wyższe ekonomiczne (mile widziane finanse/rachunkowość lub kurs z tego zakresu)
- doświadczenie w dziale księgowości (staże/praktyki)
- bardzo dobra znajomość języka francuskiego umożliwiająca komunikację z klientem (mail, telefon)
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- dobra znajomość MS Office (mile widziana znajomość SAP)
- dobra organizacji pracy

Oferujemy

Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- stabilna praca w międzynarodowej organizacji
- samodzielne stanowisko
- bogaty pakiet socjalny
- wynagrodzenie szacowane przez Grafton: 3500-5500 zł brutto

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/finance/

Dane firmowe

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.