Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 12/06/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Marketing Analyst
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży finansowej, która w związku z ciągłym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko: Marketing Analyst.

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za współpracę z zagranicznymi działami marketingu i sprzedaży w zakresie:
- generowania raportów, zestawień, kart produktowych i innych dokumentów oraz sprawdzanie ich poprawności
- koordynacji procesu tłumaczeń dokumentów, ścisłej współpracy z biurami tłumaczeń
- przygotowania materiałów marketingowych, prezentacji na potrzeby innych działów
- ścisłej współpracy z oddziałami w Wielkiej Brytanii i krajach skandynawskich

Wymagania

- wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki marketing bądź finanse
- minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w dziale marketingu
- doświadczenie w firmie zajmującej się zarządzaniem aktywami jest wymogiem koniecznym
- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Power Point, Excel, a także Adobe Acrobat Professional
- umiejętność planowania własnego czasu pracy, wyznaczania priorytetów, terminowość, komunikatywność

Oferujemy

Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- praca na samodzielnym stanowisku w strukturach międzynarodowych
- udział w interesujących projektach z obszaru marketingu
- możliwość rozwoju zawodowego

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.

Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/finance/

Dane firmowe

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.