Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 12/06/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Architekt rozwiązań SAP FI
Miejsce pracy: Relokacja Do Warszawy / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu produkcyjnego, do nowo powstającego Shared Service Center w Warszawie, poszukujemy kandydatów na stanowisko SAP FI Solution Architect.

Zakres obowiązków:
- utrzymywanie i zabezpieczanie template'u SAP FI poprzez realizowanie globalnych roll-in'ów oraz projektów
- wykonywanie i odpowiedzialność za rozwój oraz dostosowanie rozwiązań powiązanych z SAP FI
- znajdowanie najlepszych rozwiązań technicznych dla wprowadzanych zmian w SAP
- wspieranie zespołu projektowego w znajdowaniu najlepszego rozwiązania dla wprowadzanych dodatków do template'u i ciągłe przekładanie ich na funkcjonalności systemu
- wsparcie dla zespołu projektwego z zakresu SAP FI

Wymagania

- gotowość do relokacji do Warszawy
- wykształcenie wyższe
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- chęć do pracy w oparciu o umowę o pracę
- co najmniej 6 lat doświadczenia zawodowego z zakresu SAP FI (GL, AP, AR, AA, VAT, tax i inne)
- znajomość US GAAP oraz podstawy programowania ABAP będą dodatkowym atutem
- przeprowadzenie co najmniej 3 pełnych wdrożeń (zaprojektowanie, dostosowanie, testowanie oraz szkolenie)
- otwartość na wyjazdy zagraniczne (20% - 40%)

Oferujemy

Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
- udział w projekcie wdrażania systemu SAP w wewnętrznych strukturach firmy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowa o pracę

Zatrudnienie w organizacji odbywa się tylko w oparciu o umowę o pracę, nie ma możliwości realizacji zadań na kontrakcie.

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w języku angielskim w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/it/

Dane firmowe

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.