Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 12/06/2013

Stanowisko: Absolwenci kierunków ekonomicznych z językiem angielskim
Miejsce pracy: Warszawa / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, amerykańskiego koncernu usługowego, zatrudniającego w Polsce ponad 1 000 pracowników, poszukujemy grupy kilkunastu studentów i absolwentów kierunków ekonomicznych ( preferowane: Ekonomia, Finanse i Rachunkowość oraz Rachunkowość i Controlling) gotowych do podjęcia pracy w Dziale Analitycznym

Zakres obowiązków:
- opracowywanie analiz biznesowych i finansowych
- wyszukiwanie, zbieranie i analizowanie informacji rynkowych
- sporządzanie raportów branżowych, baz danych i prezentacji

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunki ekonomiczne lub pokrewne lub studenci ostatniego roku studiów ekonomicznych
- gotowość relokacji do Warszawy
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz mile widziana znajomość drugiego języka obcego
- dobra znajomość MS Excel
- bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w międzynarodowym zespole
- dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

Poszukujemy osób:
- zmotywowanych do samodzielnego działania
- posiadających biznesowe podejście do rozwiązywania problemów
- nastawionych na realizowanie postawionych celów
- chcących pracować w międzynarodowych zespołach

Oferujemy

Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
Zgłoś się już dziś i weź udział w rekrutacji dla pracodawcy o stabilnej pozycji na rynku, który umożliwi Ci poszerzanie wiedzy, rozwój umiejętności analitycznych oraz pracę w międzynarodowym środowisku.
Dodatkowo Firma oferuje bogaty pakiet świadczeń pozafinansowych

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy, prześlij do nas swoje CV na: lodz1@grafton.pl

Dane firmowe

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.