← Wstecz | Drukuj

Grafton Recruitment / Oferta z dnia: 18/11/2015

O firmie

Grafton Recruitment Polska został założony w 1997 roku. Dziś oferujemy zatrudnienie stałe, umowy i pracowników czasowych w ramach różnych branż. Skompletowaliśmy imponującą drużynę ekspertów HR i konsultantów, którzy mogą pochwalić się doświadczeniem zarówno w branży HR, ale i też w innych dziedzinach np. w takich jak:

Sprzedaż i Marketing
IT i Telekomunikacja
HR i Administracja
Inżynieria
Księgowość
Budownictwo i Nieruchomości
Call Centre Bankowość i Finanse

Naszą misją jest motywowanie ludzi i organizacji do bycia bardziej konkurencyjnym poprzez odkrywanie, rozwijanie oraz ukierunkowywanie kandydatów o dużym potencjale.

Nasi Kandydaci to ludzie, którzy aktywnie chcą kreować przebieg swojej kariery, są świadomi swojego potencjału oraz chętni do podejmowania nowych wyzwań.

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy (branża budowlana- sprzedaż/wynajem maszyn)
Nr ref.: 4-13-35631
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż / Marketing

Opis stanowiska

Naszym klientem jest hurtownia budowlana, część międzynarodowego holdingu, posiadająca oddziały w wielu dużych miastach Europy.
W związku z rozwojem firmy i poszerzaniem struktur sprzedażowych, poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Do obowiązków na tym stanowisku będzie należało:
• obsługa istniejących i pozyskiwanie nowych klientów
• reaktywacja klientów pasywnych
• utrzymywanie relacji biznesowych, przyjmowanie zamówień
• prowadzenie prezentacji produktowych i szkoleń w zakresie oferowanych przez firmę produktów ze szczególnym uwzględnieniem maszyn i urządzeń dla branży posadzkarskiej, tynkarskiej i malarskiej
• monitorowanie płatności, windykacja przeterminowanych należności
• planowanie wizyt handlowych oraz raportowanie do centrali firmy

Wymagania

Wymagania:
• doświadczenie w aktywnej sprzedaży w branży budowlanej- sprzedaż lub wynajem maszyn- warunek konieczny
• wysokie umiejętności sprzedażowe, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• motywacja i chęci do działania
• mobilność (3/4 czasu pracy to praca na podległym terenie- głównie woj. wielkopolskiego)
• mile widziana znajomość języka obcego
• wykształcenie min. średnie
• prawo jazdy kat.B

Oferujemy

Oferujemy:
• umowa o pracę (3 mies. okres próbny, następnie czas nieokreślony)
• prywatna opieka medyczna
• niezbędne narzędzia pracy: tel., laptop, auto służbowe
• możliwość aktywnego uczestniczenia w rozwoju firmy
• miesięczne wynagrodzenie, oparte na podstawie i prowizji
• pełne wdrożenie w stanowisko i założone cele

Forma kontaktu

Aplikacje na adres e-mail: anna.nowacka@grafton.pl

Dane firmowe

Grafton Recruitment
Plac Andersa 3
61-894 Poznań
Email: poznan@grafton.pl