Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce / Oferta z dnia: 08/05/2013

Stanowisko: Kierownik projektu – Przesył i Dystrybucja Energii / Project Manager – T&D
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Rekrutacja na bardzo rozwojowe stanowisko menedżerskie w dużej międzynarodowej firmie inżyniersko – konsultingowej realizującej prestiżowe projekty w energetyce zawodowej i przemysłowej na terenie całej Europy.

Kierownik projektu będzie odpowiedzialny za zarządzanie każdym etapem projektu w obszarze przesyłu i dystrybucji energii (T&D) – od wstępnych ustaleń i negocjacji, przygotowywanie dokumentacji ofertowych po zarządzanie zespołem projektowym, nadzór nad realizacją oraz kontakt z Klientem po finalne zakończenie inwestycji.

Osoba na tym stanowisku będzie zarządzać zespołem projektowym oraz będzie zaangażowana we wszystkie zadania rozwojowe firmy w zakresie powierzonego obszaru Przesyłu i Dystrybucji energii z możliwością dalszego rozwoju w strukturach grupy w Polsce.

Wymagania

Czego wymagamy od kandydatów?

  • Bardzo dobrej znajomości rynku inwestycji w zakresie przesyłu i dystrybucji energii w Polsce

  • Doświadczenia w zarządzaniu dużymi projektami w obszarze dystrybucji i przesyłu energii (linie przesyłowe WN, stacje transformatorowe itp.)

  • Wykształcenia wyższego inżynierskiego o profilu elektrycznym, elektroenergetycznym lub pochodnym

  • Uprawnień budowlanych w specjalności instalacyjno-inżynieryjnej w zakresie sieci elektrycznych bez ograniczeń

  • Nastawienia na cele oraz wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych

  • Dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie

  • Prawo jazdy kat. B

Co oferujemy na stanowisku Kierownika projektu?

  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy w ramach rozwoju powierzonego obszaru Przesyłu i Dystrybucji energii

  • Pełne wyzwań stanowisko oraz ciekawe projekty dla największych firm z branży energetycznej

  • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej sytuacji na rynku

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Wynagrodzenie do negocjacji zależnie od doświadczenia

Stanowisko dostępne od zaraz!

Zainteresowany/a?

Prześlij swoje cv w j. angielskim z uwzględnieniem zrealizowanych projektów w celu umówienia rozmowy.

Dane firmowe

Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/kierownik-projektu-przesyl-i-dystrybucja-energii-project-manager-td/katowice/8499972