Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce / Oferta z dnia: 03/06/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Kierowca Betonomieszarki w Norwegii
Miejsce pracy: Oslo / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Globetek Sp. z o.o. poszukuje doświadczonych kierowców betonomieszarek dla norweskiej firmy będącej liderem w produkcji betonu na kontrakty realizowane w Norwegii.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny ( samodzielna praca w międzynarodowym środowisku i rozmowy przez telefon);

  • Minimum 2 lata udokumentowanej pracy w zawodzie jako kierowca betonomieszarki lub wywrotki;

  • Ważna karta kierowcy i prawo jazdy kat. C;

  • Możliwość uzyskania świadectwo o niekaralności - warunek konieczny;

  • Gotowość do wyjazdu na kontrakt zagraniczny;

  • CV w języku angielskim i polskim z informacjami o doświadczeniu z betonomieszarkami/wywrotkami;

  • Możliwość wyjazdu w krótkim odstępie czasu;

Wymagania

Oferujemy:

  • Pracę na kontrakcie w Norwegii (budowa lotniska, tunelu i inne projekty przemysłowe i infrastrukturalne);

  • Zakwaterowanie;

  • Dojazd do pracy;

  • Pełny wymiar godzin z możliwością nadgodzin;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Wstępny kontrakt na 6-8 mięsięcy z możliwością pracy na najbliższe kilka lat;

  • System rotacyjny 4 tyg. pracy /2 tygodnie wolnego;

Forma kontaktu:

  • Prosimy przesłać CV w j. polskim i angielskim z wyszczególnionymi informacjami dt. prowadzenia betonomieszarki/wywrotki.

  • Informujemy, że będziemy się kontaktować z wybranymi osobami spełniającymi wymogi klienta.

Dane firmowe

Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/kierowca-betonomieszarki-w-norwegii/oslo/8643212