Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce / Oferta z dnia: 08/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Dyrektor Budownictwa Hydrotechnicznego
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Dla naszego klienta firmy będącej GW inwestycji m.in. w sektorze budownictwa ekologicznego i ochronie środowiska poszukujemy doświadczonego managera na stanowisko Dyrektora Budownictwa Hydrotechnicznego.

Zakres zadań:

  • nadzorowanie projektów budowlanych realizowanych przez firmę w zakresie hydrotechnicznym ze strony Generalnego Wykonawcy,

  • kontrolowanie prowadzonych inwestycji pod kątem rzeczowym i finansowym,

  • organizowanie struktur w dziedzinie wykonawstwa robót budowlanych na dużych obiektach budowlanych,

  • nadzorowanie opracowań dokumentacji (finansowych, terminowych i innych) w stosunku do zamawiającego,

  • prowadzenie negocjacji,

  • dobór, adaptacja i rozwój pracowników,

  • przydzielanie zasobów oraz ustalanie i kontrola harmonogramów realizacji zadań,

  • optymalizacja kosztów w zarządzanym obszarze,

  • planowanie i rozwój biznesu w zarządzanym obszarze,

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:

  • wykształcenia wyższego technicznego,

  • bogatego doświadczenia i bardzo dobrej znajomości branży budownictwa hydrotechnicznego (odpowiedzialność za budowy takie jak: zbiorniki retencyjne, wybrzeża, nabrzeża, wały, śluzy, jazy, porty, itp.),

  • doświadczenia w zarządzaniu realizacjami w ww. zakresie pod względem technicznym i finansowym,

  • minimum 3 lat doświadczenia w zarządzaniu na stanowisku analogicznym do poszukiwanego, po stronie Wykonawcy Inwestycji,

  • doświadczenia w planowaniu, kosztorysowaniu opracowywaniu budżetów,

  • umiejętności i doświadczenia w koordynowaniu wielu projektów budowlanych i ofertowych równocześnie,

  • bardzo dobrej znajomości warunków kontraktowych FIDIC,

  • doświadczenia w zarządzaniu podległym personelem,

  • doskonałej znajomości programów Excel i MS Project,

  • mile widziane uprawnienia budowlane bez ograniczeń,

  • znajomości technik i narzędzi negocjacyjnych,

  • znajomości zagadnień z Prawa Zamówień Publicznych,

  • znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,

Oferujemy:

  • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny,

  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Konsultant prowadzący rekrutację: Marek Śliwa

W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie swojego CV.

Dane firmowe

Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/dyrektor-budownictwa-hydrotechnicznego/warszawa/8484202