← Wstecz | Drukuj

Globetek Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 13/07/2013

O firmie

www.globetek.pl

Stanowisko: Projektant konstrukcji budowlanych - Structural Design Engineer
Miejsce pracy: Katowice / dolnośląskie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

Naszym klientem jest międzynarodowa firma projektowa przygotowująca i nadzorująca projekty w branży budownictwa energetycznego i przemysłowego na terenie Polski i Europy.

Poszukujemy inżynierów budownictwa chcących dołączyć do dynamicznie rozwijającej się firmy, która gwarantuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę oraz udział w wielu ciekawych projektach energetycznych i przemysłowych w Polsce i Europie.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie projektów w zakresie branży budowlanej na rzecz projektów energetycznych i przemysłowych na terenie Polski.

Zakres obowiązków:
• techniczna analiza dokumentacji oraz przygotowywanie dokumentów projektowych, przy współpracy z przedstawicielami innych branż
• projektowanie konstrukcji i fundamentów dla obiektów w branzy energetycznej, farm wiatrowych i obiektów przemysłowych
• uzgadnianie, weryfikacja i opiniowanie projektów
• udział w spotkaniach z klientami w zakresie uzgodnień technicznych

Wymagania

Wymagania:
• uprawnienia budowlane do projektowania w branży konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
• doświadczenie jako samodzielny projektant konstrukcji budowlanych (fundamenty, konstrukcje)
• doświadczenie w obszarze projektów przemysłowych i energetycznych
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• umiejętność pracy zespołowej

Wszystkim kandydatom gwarantujemy poufność!

Oferujemy

Firma oferuje m.in.:
• pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie inżynieryjnej w profesjonalnym zespole specjalistów
• atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwości dynamicznego rozwoju w firmie
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• nowoczesne narzędzia pracy i kooperacyjną atmosferę pracy

Forma kontaktu

Wojciech Dreja email: wojciech.dreja@globetek.pl

Dane firmowe

Globetek Sp. z o.o.
Jesionowa 22
40-158 Katowice
Email: wojciech.dreja@gmail.com