← Wstecz | Drukuj

Globetek Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 08/05/2013

O firmie

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Projektu (Project Manager ) ze znajomością języka francuskiego na rzecz realizacji projektów budownictwa energetycznego.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za całościową realizację średnich elektrociepłowni opalanych biomasą wykorzystujące najnowocześniejsze technologie.

Stanowisko: Kierownik Projektu z j. francuskim – Obiekty energetyczne
Nr ref.: KPF/04/KB
Miejsce pracy: ElbląG / mazowieckie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

• Odpowiedzialność za realizację projektu zgodnie z harmonogramem oraz zgodnie z budżetem
• Nadzór techniczno- finansowy na kontraktem
• Zarządzanie podległym personelem na projekcie (kierownik budowy, podwykonawcy)
• Reprezentowanie firmy na zewnątrz (inwestorzy, biura projektowe, dostawcy, itp.)
• Raportowanie do zamawiającego oraz dyrekcji spółki
• Nadzór nad realizacją zadań dostawców, jakością prowadzonych prac oraz rozliczeniem bieżących prac z zamawiającym
• Nadzór nad harmonogramem, dokumentacją finansową oraz progresem na projekcie
• Egzekwowanie warunków umowy z podwykonawcami i dostawcami na budowę
• Nadzór nad dokumentacją projektu

Wymagania

• Min. 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów / kontraktów w sektorze energetyki zawodowej bądź odnawialnej,
• Znajomość technologii energetycznych ( kotły, turbiny, agregaty kogeneracyjne itp. ) szczególnie rozwiązań dotyczących pozyskiwanie energii z biomasy
• Dyspozycyjność do pracy na budowie / projekcie na terenie Polski oraz Francji
• Zdolności interpersonalne do pracy w stresujących warunkach budowy
• Umiejętności interpersonalne oraz negocjacyjne na wysokim poziomie
• Dobra znajomość języka francuskiego,
• Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy

• Udział w realizacji projektów energetycznych
• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia kandydata/tki
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub współpracę w zależności od preferencji kandydata

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres kamil.biernacki@globetek.pl

Dane firmowe

Globetek Sp. z o.o.
Borowskiego 2 - 303
03-475 Warszawa
Email: kamil.biernacki@globetek.pl