← Wstecz | Drukuj

Globetek Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 09/04/2013

O firmie

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki , pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy dostarczającej urządzania oraz rozwiązania w zakresie cieplnej obróbki metali poszukujemy kandydat na stanowisko:

Stanowisko: Kierownik Projektu – Budownictwo ( hale i konstrukcje stalowe )
Nr ref.: KPBP/04/KB
Miejsce pracy: WrocłAw - Okolice / śląskie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

- Aktywne uczestnictwo w spotkaniach biznesowych z klientami firmy, mające na celu pozyskanie założeń handlowych oraz funkcji lidera projektu,
- Reprezentowanie firmy przed Zamawiającym i osobami przez niego wskazanymi podczas realizowania działań na rzecz kontraktu,
- Nadzór nad pracami projektowymi wykonywanych przez zasoby spółki oraz firmy zewnętrznymi, szczególnie na etapie uzgodnień, precyzowaniem danych lub zmian,
- Koordynacja nad pracami Kierownika Robót,
- Tworzenie planów projektu, jego budżetu i harmonogramu,
- Nadzór nad postępami, czasem i kosztami realizowanego projektu,
- Negocjowanie i tworzenie umów z podwykonawcami,
- Poszukiwanie najkorzystniejszych ofert na rynku,
- Raportowanie o postępach i aktualnym stanie poszczególnych projektów.

Wymagania

- Kilkuletnia praktyka zawodowa w przygotowaniu i prowadzeniu inwestycji budowlanych na stanowisku Kierownika Projektu,
- Znajomość prawa budowlanego,
- Umiejętność czytania dokumentacji techniczno-budowlanej,
- Wykształcenie wyższe,
- Znajomość języka angielskiego (min komunikatywny),
- Umiejętność kierowania pracą zespołu,
- Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

- Pracę przy prestiżowych projektach budowalnych,
- Atrakcyjne wynagrodzenie finansowe,
- Prowizje wynikające z realizacji założonych celów,
- Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane stanowiskiem proszone są o przesyłanie aktualnego cv na adres email: kamil.biernacki@globetek.pl prosimy również o umieszczane nr ref w tytule wiadomości

Dane firmowe

Globetek Sp. z o.o.
Borowskiego 2 - 303
03-475 Warszawa
Email: kamil.biernacki@globetek.pl