Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Gi Group Sp. Z o.o. / Oferta z dnia: 02/08/2013

O firmie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Działu Projektów
Nr ref.: Nr ref.: KDF/Ł/08
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska
Branża: Architektura

Opis stanowiska

• Opracowywanie projektów
• Wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych
• Doradztwo Techniczne
• Koordynowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu ( kosztorysanci, projektanci, asystenci projektanta)
• Kontakt z Klientami

Wymagania

• Wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa
• Uprawnienia projektowe bez ograniczeń
• 3-5 letnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji budowlanych
• 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem
• Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość Autocad i programów obliczeniowych
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie
• Ciekawe wyzwania i przyjazną atmosferę pracy

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swoich aplikacji wraz z zaznaczeniem numeru referencyjnego i oczekiwań finansowych na adres:

rekrutacja.warszawa@gigroup.com.pl

Gi Group Sp. z o.o.
Nowogrodzka 47A
00-695 Warszawa
22 890 21 03
www.gigroup.com.pl

W przesłanych aplikacjach bardzo prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli.
„ Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Dane firmowe

Gi Group Sp. Z o.o.
Email: rekrutacja.warszawa@gigroup.com