Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie / Oferta z dnia: 24/10/2013

Stanowisko: Inspektor nadzoru w Wydziale Realizacji Inwestycji Oddziału GDDKiA w Białymstoku
Miejsce pracy: BiałYstok / podlaskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • samodzielne prowadzenie spraw związanych z nadzorem realizowanych robót drogowych oraz analiza dokumentacji projektowej,
  • opracowywanie „opisów przedmiotu zamówienia” na nadzór zewnętrzny nad robotami drogowymi i na roboty dodatkowe,
  • udział w posiedzeniach ZOPI i KOPI,
  • przekazywanie w imieniu inwestora wykonawcom placów budów wraz z przygotowaniem niezbędnych do tego dokumentów,
  • kontrolowanie jakości wykonywanych robót i stosowanych materiałów wraz z dokonywaniem odbiorów robót ulegających zakryciu,
  • kontrolowanie zgodności robót z dokumentacją projektową i SST, umową, warunkami zamówienia i obowiązującym harmonogramem robót,
  • sporządzanie informacji o zaawansowaniu rzeczowym i finansowym prowadzonych robót,
  • przygotowywanie informacji o pracy wykonawców w zakresie organizacji, dyscypliny technologicznej, jakości robót i ich oznakowania.

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • -reprezentowanie urzędu na zewnątrz,
    -praca biurowa przy monitorze ekranowym powyżej 4 godz.,
    -praca poza siedzibą urzędu (na budowach) i w godzinach nietypowych - wyjazdy służbowe w teren,
    -wyjazdy służbowe z wykorzystaniem środków transportu publicznego i samochodów służbowych,
    -praca na budowach dróg,
    -prowadzenie samochodu służbowego.
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • -Narzędzia i materiały pracy: komputer, drukarka, faks,
    -Bariery architektoniczne: praca w pomieszczeniach biurowych – brak przystosowania dla osób niepełnosprawnych,
    -W biurze Oddziału – platforma dla osób niepełnosprawnych na poziom parteru, brak windy, pomieszczenia biurowe na piętrze.

Wymagania

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: wyższe o specjalności drogowej
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 3 lata doświadczenia zawodowego w drogownictwie
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • wiedza specjalistyczna w zakresie budowy dróg
    • uprawnienia budowlane w specjalności drogowej, wraz z przynależnością do właściwej Izby Inżynierów Budownictwa,
    • znajomość przepisów prawa budowlanego,
    • znajomość przepisów dotyczących dróg publicznych,
    • bardzo dobra umiejętność pracy na komputerze (pakiet Office),
    • prawo jazdy kat. „B”.
wymagania dodatkowe
  • udział w realizacji, co najmniej jednego zadania na drodze minimum klasy G.
  • znajomość prawa cywilnego i finansów publicznych,
  • znajomość prawa zamówień publicznych.

Dane firmowe

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie