← Wstecz | Drukuj

General Pro Electric / Oferta z dnia: 01/11/2015

O firmie

General Pro Electric to prężnie rozwijająca się firma
w branży elektrycznej i elektroenergetycznej na rynku polskim, cechująca się dobrą jakością wykonywanych usług i pełnym zadowoleniem naszych klientów.

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk / Elektromonter
Nr ref.: Praca/11/15/PO
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Elektronika / Elektryka

Opis stanowiska

Firma Elektryczna poszukuje elektryków jak i pomocników elektromonterów do pracy w zakresie montażu nowo budowanych instalacji elektrycznych.

Zakres wykonywanych prac samodzielnie lub w brygadzie:
- montaż tras kablowych,
- układanie przewodów i linii kablowych,
- montaż rozdzielni,
- montaż stacji transformatorowych,
- instalacje oświetlenia i gniazd wtykowych
- instalacje siłowe,
- szafy sterownicze,
- instalacje teletechniczne,
- automatyka i sterowanie

Wymagania

- doświadczenia w wyżej wymienionych zakresach,
- wykształcenia kierunkowego,
- uprawnienia SEP do 1 kV,
- umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność czytania schematów elektrycznych,
- zaangażowania w wykonywaną pracę

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego podczas realizacji projektów,
- praca na terenie Wielkopolski i okolic,
- pracę w miłym i młodym zespole,
- możliwość przedłużenia umowy,
- możliwość zdobycia awansu (samodzielny elektromonter, brygadzista)

Forma kontaktu

biuro@generalproelectric.pl

Dane firmowe

General Pro Electric
os. Bolesława Śmiałego
60-682 Poznań
Email: biuro@generalproelectric.pl