Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Gazomontaż S.A. / Oferta z dnia: 13/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Spawalnik
Miejsce pracy: opolskie / Polska

Opis stanowiska

  • nadzór spawalniczy nad spawaczami i monterami na budowie

  • nadzór nad sprzętem spawalniczym na budowie i dbanie o jego funkcjonowanie (zgłaszanie

  • konieczności zakupu części eksploatacyjnych)

  • walidacja sprzętu spawalniczego na budowie

  • nadzór nad materiałami dodatkowymi do spawania (elektrody, gazy itp.)

  • prowadzenie dokumentacji spawalniczej (dzienniki spawania, dziennik poprawek itp.)

  • odbiór wizualny złączy spawanych i zgłaszanie wykonywanych spoin do dalszych badań nieniszczących

  • rozliczanie brygad spawalniczych z wykonywanej pracy

  • praca w terenie w systemie dwutygodniowym

Wymagania

  • certyfikat kompetencji europejskiego/ międzynarodowego inżyniera spawalnika zgodnie z normą PN-EN 14731 w zakresie rurociągów gazu

  • certyfikat VT 2

  • prawo jazdy kat B

  • doświadczenie w nadzorze prac spawalniczych i prowadzeniu robót spawalniczych na rurociągach

  • umiejętność tworzenia dokumentacji spawalniczej

Oferujemy

  • umowa o dzieło, umowa zlecenie

  • płaca wg stawek obowiązujących w Gazomontaż S.A.

  • delegacja

Dane firmowe

Gazomontaż S.A.