← Wstecz | Drukuj

G+P IZOMONT SP. Z O.O / Oferta z dnia: 12/08/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • przygotowanie i organizacja budowy

  • koordynowanie pracy inspektorów branżowych

  • weryfikacja i sprawdzanie dokumentacji technicznej

  • organizacja odbiorów inwestycyjnych oraz rozliczanie zadań inwestycyjnych

  • sporządzanie harmonogramów prac budowlanych

  • kontrola etapów budów

  • kontrola terminów wykonywanych prac budowlanych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • posiadanie uprawnień budowlanych bez ograniczeń

  • udokumentowane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • znajomość przepisów prawa budowlanego

  • znajomość zagadnień fasad aluminiowo-szklanych oraz wykończenia obiektów wysokiej klasy

  • znajomość programów: ms office oraz ewentualnie autocad

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • dyspozycyjność oraz bardzo dobra samoorganizacja

  • umiejętności analityczne

  • prawo jazdy kategorii: B

  • dokładność, sumienność, rzetelność, skrupulatność

Oferujemy

  • dla kandydatów – profesjonalistów bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz korzyści poza finansowe

  • udział w realizacji prestiżowych inwestycji w kraju i/lub na budowach eksportowych

  • stabilne zatrudnienie

Dane firmowe

G+P IZOMONT SP. Z O.O