← Wstecz | Drukuj

G&G Auto Rzeszów Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 18/06/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Administrator narzędziowni/ Narzędziowiec
Miejsce pracy: RzeszóW / podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Do obowiązków kandydata będzie należeć:

  • Zakupy i rozliczanie narzędzi warsztatowych

  • Ewidencja i kontrola narzędzi specjalistycznych

  • Kontrola potrzeb narzędziowych warsztatów

  • Metrologia i kontrola ważności dokumentów badań i homologacji narzędzi specjalistycznych   objętych okresową kontrolą

  • Organizacja odzieży roboczej dla pracowników

  • Organizacja i udział w inwentaryzacjach rocznych

W przypadku nieobecności Administratora budynków, zastępstwo w zakresie:

  • Współpraca z firmami specjalistycznymi konserwującymi urządzenia i instalacje obiektów oraz nadzór nad konserwacją urządzeń na terenie obiektów,

  • Zlecanie napraw awarii i usterek urządzeń i instalacji obiektów

  • Koordynowanie prac remontowo – naprawczych, nadzór nad firmami wykonującymi prace zlecone na obiektach,

  • Przygotowywanie przetargów i zapytań ofertowych na zakupy do obiektów

  • Delegowanie bieżących napraw sprzętów i wyposażenia obiektów,

  • Dozór nad porządkiem i czystością terenu wokół salonów

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, budowlane

  • umiejętności prowadzenia kilku procesów równolegle- podzielność uwagi

  • znajomości obsługi komputera (MS Office, Excel, Internet, Poczta elektroniczna)

  • wysokiej kultury osobistej

  • systematyczności, rzetelności i dokładności

  • kreatywności i samodzielności

  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy

  • aktywne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • Rozwojowa praca w pewnym i stabilnym przedsiębiorstwie będącym liderem na rynku;

  • Pracę w młodym zespole i dobrej atmosferze;

  • Szkolenia wyjazdowe i wewnętrzne;

  • Umowę o pracę oraz wynagrodzenie w oparciu o system motywacyjny lub kontrakt menedżerski

  • Szeroki pakiet socjalny: karta sportowa, dofinansowanie posiłków, program emerytalny finansowany przez Pracodawcę, spotkania integracyjne, Mikołajki, wycieczki

Dane firmowe

G&G Auto Rzeszów Sp. z o.o.