Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Forbis Group Project Management / Oferta z dnia: 05/09/2013

O firmie

Forbis Group Project Management zajmuje się kompleksowymi realizacjami powierzchni handlowo - usługowych, powierzchni biurowych oraz mieszkań.

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant/ka
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Architektura

Opis stanowiska

Firma działająca w branży budowlanej poszukuje kosztorysanta, który będzie wykonywał przedmiary i kosztorysy budowlane.
Poszukujemy kandydata z min. 3 letnim doświadczeniem w tej dziedzinie, z wykształceniem wyższym kierunkowym (technicznym). Mile widziane udokumentowane referencje.

Prosimy o przesyłanie C.V.

Wymagania

Odpowiedni kandydat powinien posiadać następujące umiejętności:

* Autocad,
* Pakiet MS Office.

Oferujemy

Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Forma kontaktu

Warunki współpracy, będą ustalane na rozmowie kwalifikacyjnej.

Dane firmowe

Forbis Group Project Management
Słomińskiego 19/33
00-195 Warszawa
Email: biuro@forbisgroup.pl