← Wstecz | Drukuj

FKS Fachkraftservice Leipzig / Oferta z dnia: 24/07/2013

O firmie

FKS Fachkraftservice z siedzibą w Lipsku jest niemiecką agancją pracy tymczasowej, wyspecjalizowanej w pośrednictwie elektryków oraz hydraulików. Dla sprawdzonych niemieckich pracodawców stale poszukujemy polskich fachowców na stanowisko: elektryk oraz hydraulik.

Oferowana praca

Stanowisko: elektryk, hydraulik
Miejsce pracy: zagranica / Niemcy
Branża: Elektronika / Elektryka

Opis stanowiska

Elektrycy i hydraulicy potrzebni od zaraz!
FKS Fachkraftservice z siedzibą w Lipsku jest niemiecką agancją pracy tymczasowej, wyspecjalizowanej w pośrednictwie elektryków oraz hydraulików. Dla sprawdzonych niemieckich pracodawców stale poszukujemy polskich fachowców na stanowisko: elektryk oraz hydraulik. Oferujemy wyjątkowo atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Wymagania

Jedyne wymogi jakie musisz spełniać to:
- Własne auto
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Szukamy osób, które będą w stanie porozumieć się z niemieckim zleceniodawcą. Osoby bez żadnej znajomości języka nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.
- Dokumenty potwierdzające zawód, możliwość pracy w branży (świadectwo szkolne, uprawnienia elektryczne, kursy itd.)
- Chęci do pracy w Niemczech

Oferujemy

W zamian oferujemy:
- Niemiecką umowę o pracę
- Wszelkie ubezpieczenia socjalne (zdrowotne, emerytalne itd.)
- Atrakcyjne wynagrodzenie. W kwestii finansowej podchodzimy do pracowników indywidualnie- w zależnosci od kwalifikacji, doświadczenia zawodowego oraz stopnia opanowania języka.
- Organizujemy i opłacamy zakwaterowanie w pobliżu budowy
- Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
- Mozliwość pracy w nadgodzinach
- Stałą polskojęzyczną opiekę
- Możliwość uzyskania pomocy w innych sprawach organizacyjnach (Kindergeld, zwrot podatkow, itd.)

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: 0049 341/69946161 lub e-mailowy na adres: patrycia.turowska@fachkraftservice.de

Dane firmowe

FKS Fachkraftservice Leipzig
Email: patrycia.turowska@fachkraftservice.de