← Wstecz | Drukuj

Firma P.U.H. JONIEC / Oferta z dnia: 26/03/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Grafik/specjalista ds. reklamy
Miejsce pracy: Tymbark / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Producent elementów architektury ogrodowej poszukuje grafika/specjalisty ds. reklamy.
Poszukujemy osoby kreatywnej, z własnymi oryginalnymi pomysłami, z umiejętnością obsługi programów graficznych.
Podstawowe obowiązki:
- projektowanie materiałów reklamowych i przygotowywanie ich do druku: reklam prasowych, ulotek, katalogów, banerów, cenników, wizytówek, itp.;
- nadzór graficzny i merytoryczny nad stroną internetową firmy;
- przygotowywanie, retusz, obróbka zdjęć produktów;
- inne bieżące działania reklamowe.

Rodzaj umowy: umowa o pracę lub umowa zlecenie.

Wymagania

Wymagania:
- kreatywność;
- znajomość programów graficznych,
- umiejętność wywiązywania się z pracy w wyznaczonym terminie.

Dane firmowe

Firma P.U.H. JONIEC

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/grafik-specjalista-ds-reklamy/tymbark/8465532