← Wstecz | Drukuj

Firma Ogólnobudowlana Pieczora / Oferta z dnia: 23/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: MURARZ z doświadczeniem
Miejsce pracy: Kozy, 43-340 / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Firma ogólnobudowlana o poszukuje osób na stanowisko MURARZA.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę w przyjaznej atmosferze
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- możliwość podwyższania kwalifikacji przez udział w szkoleniach, stosowanie najnowszych technologii

Prosimy o przesyłanie CV przez formularz.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie zasadnicze zawodowe
- doświadczenie na proponowanym stanowisku - min. 3 lata
- dobry stan zdrowia, bez nałogów
- motywacja i chęć do pracy

Dane firmowe

Firma Ogólnobudowlana Pieczora

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/murarz-z-doswiadczeniem/kozy-43-340/8645352